Datum konání:
22.10.2016

·        Stále pokračují opravy věže kostela sv. Václava v Nezamyslicích. Oprava věže bude trvat přibližně do konce října.

·        Dnes sbírka na misie

·        Říjen – měsíc mariánský – růženec – pozvánka k modlitbě růžence

·        Nezamyslice - Dnes a každou neděli v říjnu v 15:00 modlitba růžence u kapličky

·        Odpustky pro duše v očistci:

Ve dnech od 25. října  do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

(Na vysvětlenou – v aktuálním liturgickém kalendáři je omylem uvedeno, že odpustky je možné získat pouze od 1. do 8. listopadu; ale tato doba byla změněna. )

Chvála Kristu,

jménem děkanátních animátorů chci pozvat všechny mladé z vašich farností na Církevní silvestr. Jde o společné oslavení konce církevního roku před 1. adventní nedělí. Pro mladé je to skvělá příležitost poznat nové lidi a zažít společenství mladých zase trochu jinak. Srdečně se těšíme na všechny mladé od 13 let. Tuto akci bychom doporučili především těm mladým, kteří například ve farnosti nemají partu věřících kamarádů a jsou ve své víře poněkud váhaví. Protože pro každého a obzvláště mladého člověka je důležité zažít společenství církve. Prosím vás tedy o propagaci této akce ve vašich farnostech, plakátek s veškerými informacemi je v příloze. Jediná informace, která tam není zmíněná je, že událost bude i na FB. Za všechny animátory vám již předem děkuji.

S přáním pěkného dne,

zástupce mládeže za prostějovský děkanát

Beáta Hynková

Plakát_1__1_-1.jpg